sklep brytyjka opinie

Sklep Brytyjka, opinia blogerki zakupoholiczki

Każdy klient chce być dobrze obsłużony podczas zakupów. Ważne jest zainteresowanie obsługi jak i wyczerpujące informacje dotyczące produktu. Podobnie jest w sklepach internetowych. Nie mamy co prawda bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą, ale w zamian tego są opisy wyrobów, które dla mnie są bardzo ważne. W sieci funkcjonuje mnóstwo e-sklepów i są one przyjazne klientowi tak jak www.brytyjka.pl. Zakupy w sieci mają małą wadę – nie możemy przed zakupem dotknąć wyrobu który nas interesuje. Dlatego tak ważne są staranne i uczciwe ich opisy.

Przejrzystość i rzetelność opisów

Dla mnie jako klientki ogromnie ważne są zdjęcia i opisy. W pierwszej kolejności zwracam uwagę na zdjęcie, gdyż dobrze wykonane zdjęcie produktu oraz możliwość jego powiększenia to połowa sukcesu.

opinie Brytyjka

Fot: prezentacja zdjęć w karcie produktu sklepu Brytyjka.pl. W mojej opinii podoba mi się to, że sklep wykorzystuje zdjęcia na modelkach, które lepiej ukazują fason np. plecaka.

Kolejnym etapem zakupu jest opis produktu. To kluczowy element mojej decyzji dotyczącej zakupu. Jeśli bowiem jest zdawkowy i niewiele z niego się dowiaduję, często rezygnuję. Dla mnie opis musi być na tyle wyczerpujący, abym znalazła w nim wszystkie odpowiedzi na moje pytania. Idealnym przykładem świetnie zrobionych opisów jest właśnie sklep Brytyjka.pl. Tu specyfikacja wyrobu przedstawiona jest w formie prostej i przejrzystej, którą dobrze się czyta, a informacje zawarte w opisie to nie tylko suche przekazanie faktów, to krótka recenzja i opinia. Cały dostępny na www.brytyjka.pl asortyment damskiej i męskiej galanterii opisany jest indywidualnie, każda torebka czy portfel ma swój opis, nie są one powielane z innych wyrobów. Każdy opis towaru to krótka, zwięzła recenzja na jego temat – z czego jest wykonany, w jaki sposób, i co ważne również – podane są również propozycje stylizacji z wybraną np. torebką.

opinia Brytyjka

Fot: opis produktu w sklepie Brytyjka. Napisany z wykorzystaniem wypunktowania i wytłuszczenie istotnych informacji. Takie rozwiązanie ułatwia zapamiętanie ważnych cech towaru który zamawiamy.

Prostota

Kolejną ważną cechą dobrego e-sklepu jest prostota opisu. Klient nie ma czasu na czytanie długich tekstów naszpikowanych trudnymi słowami, szybciej zrezygnuje z zakupu niż będzie zastanawiał się nad ich znaczeniem. Dlatego lubię opisy, które są krótkie, zwięzłe i napisane prostym językiem. Tak, abym po pierwszym przeczytaniu go zrozumiała bez cienia wątpliwości. Jako punkt odniesienia podam dla przykładu chociażby opis miejskiej torby młodzieżowej do pracy BV17, czy też damskiego portfela BW45. Opis podzielony jest na części dzięki czemu jest jasny, prosty i czytelny. Ogromnie ważne jest również, że każdy z produktów opisany jest językiem przystępnym dla klienta. Po jego przeczytaniu wiem z czego i gdzie torba jest uszyta, jakie są jej dokładne wymiary oraz czy np. mieści format A4. Dodatkowo dzięki wizualizacji rysunkiem wiem jak jest pojemna.

Każdy klient w internecie chce mieć pewność zakupu w sieci. Chce być poinformowany w sposób rzetelny i po prostu uczciwy o wszystkich cechach tego co kupuje, stąd tak ważne są staranne opisy produktów. Jeśli bowiem klient w opisie torby znajdzie odpowiedzi na większość swych pytań, z pewnością ją kupi. Bo w ten sposób tak jak w sklepie brytyjka.pl sprzedawca zna oczekiwania i potrzeby klientów.

6 thoughts on “Sklep Brytyjka, opinia blogerki zakupoholiczki”

  1. Dziś była przecena na torebki, i to co najważniejsze jakość wykonanie trzyma poziom Europejski. Miła i pomocna obsługa to ogromny plus dla sklepu. Ja osobiście polecam.

    1. Wiem, że minęło już sporo czasu od Twojego zakupu. Jak oceniasz jakość torebki, którą kupiłaś?

      1. Przepraszam, że dopiero teraz piszę. Miałam tę torebkę do pracy i na studia. Wiadomo jak to jest, ciężar książek, czasem rozpychane boki torebki, ale podszewka dała radę, bałam się o pasek na ramię, że nie wytrzyma, ale nic się z nim nie dzieje. Jak szukasz torebki do 100zł to polecam! Naprawdę trudno o coś lepszego, sklep ma fajne modele, czasem jakś zniż ka wpadnie, ogólnie dobra opinia o nich jest.

  2. Dziewczyny, zamierzam kupić plecak damski na Brytyjce, mam go już w koszyku, ale zastanawiam mnie parę kwestii. Czy plecaki są wysyłane z Polski? Wiadomo teraz panuje COVID 19 i nie wiem po jakiem czasie otrzymam plecaczek. Druga sprawa jeśli macie opinie z kilku miesięcy o tym sklepie internetowym, czy możecie powiedzieć jak prawują się ich produkty – plecaki, torebki etc. Będę wdzięczna z odpowiedź.

    1. Jeśli chodzi o wytrzymałość to jestem już 1,5 roczną posiadaczką jednego plecaka jeansowego od Nich. Piorę go w pralce 🙂 używam jako szkolnego i na rower i nic się z nim nie dzieje. To chyba najlepsza opinia. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *