PIKOWANA MIŁOŚĆ

Druga połowa grudnia wypełniona jest spotkaniami opłatkowymi – w szkole, na uczelniach, w zakładach pracy, w gronie najbliższych znajomych oraz te najważniejsze przy rodzinnym stole. Jest to czas pełen rozmów i radości z obecności najbliższych nam osób, w którym każdy z nas chce wyglądać dobrze oraz czuć się komfortowo. Dziś mam dla was jedną z propozycji na wigilijne spotkanie – mniej oficjalne. Po raz pierwszy możecie zobaczyć moją wymarzoną pikowaną spódniczkę, doszła akurat na święta, więc na każdym wigilijno-opłatkowym spotkaniu mi towarzyszyła.
Pochwalę wam się, że już w poniedziałek będziecie mogli zobaczyć mój zestaw w Życiu Bytomskim 😉
Jak mijają wam przedświąteczne przygotowania? U mnie dość spokojnie. Pierwszy raz mojego tatę nie dopadła przedświąteczna gorączka, więc rozkładając wszystko na części udało mi się bezstresowo posprzątać swoją część mieszkania, upiec pierniczki i przygotować prezenty. Dziś przede mną już tylko pieczenie piernika, a w poniedziałek ubranie choinki. Przyznam, że są to pierwsze święta, w których nie irytuje mnie wprowadzanie do świątecznej atmosfery od początku grudnia.

5 thoughts on “PIKOWANA MIŁOŚĆ”

  1. Super pomysł na stylizację, przydałaby się też torebka damska do tego 🙂
    Ja tobie polecam sklep z torebkami Brytyjka, tutaj możesz obejrzeć ich fasony: brytyjka.pl/torebki-cat-2.html. Najlepiej oceniem właśnie te pikowane lub lakierowane torebki.

  2. Hejas dziewczyny 🙂 Czy możecie mi powiedzieć jakiej marki portfele damskie, są aktualnie najbardziej chodliwe? Które najczęściej wybierają kobiety? Wiem że portfel damski to raczej niszowy element garderoby. Ale potrzebuje tego do pracy biznesowej na studia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *