KWIECISTE SPODNIE i WĄŻ

Od kiedy ćwiczę zmieniło się moje spojrzenie na własne ciało. Stałam się bardziej tolerancyjna wobec siebie. Częściej sięgam po spodnie; szorty lub kroje dolnej części garderoby, których prędzej się obawiałam. Więcej w sobie akceptuję i częściej sięgam po połączenia, które od dawna chodziły mi po głowie, jednak uważałam, że nie są dla mnie (dziś jeden z tych zestawów). Wynika to z faktu zmian. Moje ciało się zmienia, mój umysł się zmienia, moja świadomość się zmienia, moja akceptacja i dystans do siebie wzrasta. Mam świadomość, że nie jest idealnie, ale wiem, że każdego dnia jest coraz lepiej. Wiem również, że z każdym dniem będzie coraz lepiej.

Bordo z Wężem

Wychodzę z domu z myślą o samotnym spacerze, przechadzam się znanymi mi ścieżkami. Wyszłam w poszukiwaniu szczęścia, zastanawiam się czym ono tak naprawdę jest. Nawet nie wiem, kiedy znalazłam się na ławce pomiędzy lokami, znanej mi doskonale, wiele razy tu byłam, często tu wracałam, tu czułam się szczęśliwa. Mam 23 lata i wciąż wrażenie, że nie uczę się na błędach. Za każdym razem doceniam szczęście dopiero, gdy je tracę. Za każdym razem wraca do mnie inne, a ja zamiast trwać w nim odwracam się ku przeszłości tęskniąc za tamtym stanem.

Za każdym razem radość daje mi, co innego, za każdym razem stan szczęścia wynika z czegoś innego i inaczej się objawia. Ciekawi mnie, dlaczego. Może dorastamy, może doceniamy inne sytuacje, a może boimy się tego beztroskiego trwania w chwili.

 

Od tygodnia stawiam przed sobą te pytania poszukując odpowiedzi. A może tak naprawdę to jest urokiem szczęścia i dlatego tak wszyscy za nim gonimy? Doceniamy je tylko przez chwilę, przez moment odczuwając ciągły jego niedosyt. Zdaję sobie sprawę z tego co daje mi szczęście, jednak nie potrafię nazwać samego stanu szczęścia. Tego stanu poszukuję. Za każdym razem, gdy mówię – jestem szczęśliwa mam przed oczami mnóstwo obrazów, sytuacji, uczuć, emocji, osób; chciałabym mówiąc jestem szczęśliwa mieć bezwarunkowy obraz ‘czegoś’.

7 thoughts on “KWIECISTE SPODNIE i WĄŻ”

  1. Elwirko, gdybyś szukała fajnej torby skórzanej do tego typu stylizacji to polecam tobie stronę z eleganckimi plecakami Belveder – belveder.com.pl/sklep/plecaki/eleganckie, polecam w szczególności te modele z serii Telimene. Sąnie tylko eleganckie jak na plecak damski ale i bardzo praktyczne i pojemne.

  2. Fajny post :). Podobają mi się w szczególności te spodnie z fakturą skóry węża. Ciekawe czy pasowałyby do jednego z tych plecaków o których pisała Ola. 🙂
    Swoją drogą to zapraszam was dziewczyny na mój post na Blogu Ema Moda, recenzowałam markowe portfele damskie i według mnie powinnyście wyrazić swoją opinię.

  3. Cześć Kochani! a co myślicie aby te torebki damskie, które zaprezentowała Elwira, zamienić na saszetkę na ramię. Ostatnio widziałam takie damskie saszetki na ramię w jednym z Warszawskich butików na chmielnej.

  4. Jeśli chodzi o portfele pokazane na Ema Moda, to znam tę markę. Belveder szyje bardzo dobre portfele męskie. Sama ostatnio pisałam o ich szwalni i sposobie pracy, także wiem co mówię i polecam!

  5. Jak dla mnie hitem są wzory wężowe – w takich spodniach kobieta może poczuć się bardziej kobieco, wystarczą obcasy i czarny top, takie połączenie wygląda zawsze idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *