Garnitur – niezębny w każdej szafie męskiej

To, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej garderobie co najmniej jeden garnitur nikogo nie powinno dziwić. Są takie okazję, wydarzenia i święta, że facet musi wyglądać po prostu elegancko. Wystawna kolacja, wesele, koncert w filharmonii, a także pogrzeb – takich sytuacji można wymieniać bez końca. Ponadto duża liczba mężczyzn ma w pracy określony dress code i po prostu musi być codziennie w garniturze.

Mogłoby się wydawać, że kupienie garnituru od ręki nie stanowi dziś większego problemu – jest przecież tyle sklepów z garniturami męskimi. Problem pojawia się wówczas gdy musimy kupić garnitur na tzw niestandardową sylwetkę, a przecież garnitury XXL są tak naprawdę niedostępne w popularnych sklepach sieciowych. Zaczynamy szukać wówczas sklepu, gdzie sprzedawane są garnitury męskie XXL i okazuje się, że to nie jest takie łatwe. Jak już uda się kupić duży garnitur, wówczas musimy jeszcze szukać krawca, który dopasuje go do naszej sylwetki.

Garnitury męskie XXL

Niezależnie od budowy ciała, każdy „większy” mężczyzna w garniturze chciałby wyglądać dobrze. W tym przypadku warto kierować się zasadą, że odpowiednio dobrany garnitur powinien maskować niedoskonałości a nie je uwidaczniać. Pamiętajmy, że duże garnitury są przeznaczone nie tylko dla wysokich, dobrze zbudowanych mężczyzn – są także panowie niższego wzrostu, którzy mają problem, aby kupić garnitury XXL.

Problemy, z którymi stykają się osoby, szukające dużych garniturów, to przede wszystkim odpowiednie dobranie takiego garnituru na wzrost, na odstający brzuch, a także rozbudowaną klatkę piersiową. Jest to nie lada wyzwanie stworzyć sklep, w którym oprócz dobrych jakościowo tkanin, z których szyte są duże garnitury, można dobrać odpowiedni rozmiar. Takie rozwiązania oferuje sklep internetowy XXLMEN. Mają oni dość duży zakres rozmiarów, poza tym służą pomocą w doborze idealnego garnituru.

Duże garnitury w sklepie online

Dobry sklep, który ma swojej ofercie duże garnitury, powinien oferować odpowiednio duży wybór kolorystyczny – i tak jest właśnie na stronie sklepu XXLMEN. Są tam klasyczne garnitury czarne, grafitowe / szare i w ostatnim czasie bardzo modne garnitury granatowe. Oprócz wyboru kolorystycznego, możemy dobrać rozmiar pod kątem trzech wartości – wzrostu, obwodu klatki piersiowej i pasa od spodni. Jest to niezwykle istotne, aby wartości te były zmienne i jak najlepiej dopasowane do wybranej sylwetki.

Sklep ten oferuje nam np. garnitur na wzrost 188 cm, ale z obwodem klatki piersiowej od 120 cm aż do 140 cm. Dzięki takim rozstrzałom mamy pewność, że kupowany garnitur okaże się tym idealnym. Warto także podczas zakupu skupić się na kroju garnituru – musimy mieć pewność, że odpowiednio skrojone garnitury xxl, zapewnią nam swobodę ruchów i będą po prostu wygodne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *