Przygotuj się na wakacyjne emocje

Coraz częściej słyszymy o powracających imprezach, co oznacza, że te wakacje będą naprawdę interesujące. Wiele zapowiadanych koncertów i wydarzeń wymaga różnych stylizacji. Na jakie postawić?

Przypomnijmy, że według specjalistów od mody w tym roku do łask wracają kolory jasne, w tym pastele. Poza tym ważny jest komfort, szerokie ubrania oversize – właśnie w to powinnaś celować. Nie zapominaj także o dodatkach. W tym roku możesz także ubrać się bardziej odważnie albo elegancko. Cekiny, skóra, welur, spódniczki mini. Ty wybierasz. W skrócie? Pokaż, że cieszysz się, że możesz wyjść na zewnątrz, posłuchać dobrej muzyki, spędzić czas ze znajomymi, potańczyć albo posłuchać ulubionych kapel, w końcu na żywo.

Jeżeli chodzi o włosy to najważniejsze żebyś czuła się wygodnie ze swoją fryzurą, żeby Twoja stylizacja była wytrzymała i żebyś mogła ją szybko przygotować. To po prostu oznacza, że tak wiele się teraz będzie działo i tak długo na to czekałaś, że nie możesz tracić czasu na przygotowanie się do wyjścia na miasto.

Jednak po tak długim siedzeniu w domu Twoje włosy mogą być nieprzyzwyczajone do warunków, które tak kochałaś. Silne słońce, wiatr, piach, deszcze podczas koncertów czy zmiana temperatury przy imprezie od zachodu do wschodu słońca. To wszystko może osłabić Twoje włosy. Dlatego przed imprezowym latem musisz zaopatrzyć się w narzędzia, dzięki którym ekspresowo stworzysz wyjątkową stylizację, ale także ochronisz swoje włosy.

Imprezowa fryzura z ochroną

Takim narzędziem jest np. suszarko-lokówka Hydro Fusion Big Hair od BaByliss®. Jest ona wyposażona w technologię Advanced Plasma, która nie tylko gwarantuje świetną stylizację, ale także odpowiednią stylizację włosów. Urządzenie ma moc 700W, dzięki czemu wilgotne włosy wysychają całkowicie podczas stylizacji. Możesz je także dopasować do stanu swoich włosów, dzięki 2 ustawieniom temperatury i zimnemu nawiewowi.

Suszarko-lokówka została wyposażona w wielokierunkową szczotkę, która daje efekt wymodelowanych włosów, jak po wizycie w profesjonalnym salonie fryzjerskim. Kierunek działania możesz zmienić w prosty sposób, dzięki czemu wykonasz swoją stylizację bez wysiłku. Natomiast szczotka obrotowa 50mm z miękkim włosiem doda Twoim włosom efekt objętości i połysku.

A jak działa technologia plazmowa? Emitując jony dodatnie i ujemne szybciej zamyka otoczkę włosa. To ogranicza jego przesuszanie, zapewnia naturalną wilgotność i niesamowity połysk. Co więcej możesz już także zapomnieć o puszeniu się włosów.

Jony mają także inne, pozytywne efekty. Dzięki temu, że te dodatnie są nieco silniejsze od ujemnych włosy są wygładzone, a także mają większą objętość.

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania na imprezowe wakacje to suszarko-lokówka od BaByliss® jest dla Ciebie. Szybkie i niesamowite stylizacje oraz miękkie i zdrowsze włosy w jednym.

3 thoughts on “Przygotuj się na wakacyjne emocje”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *